Darcekove balenie mydiel

aglo

Darcekove balenie mydiel

Příspěvekod aglo » pon 11. dub 2016, 16:15

Prosim, nejaky tip na hotove krabicky -papier, drevo, na dacekove balenie mydiel ? Odkial kupujete :a010: ?
Ame
Kontaktovat uživatele:

Re: Darcekove balenie mydiel

Příspěvekod Ame » úte 12. dub 2016, 10:28

možná to nebude úplně to, co si představuješ, ale co mám a umím, o to se ráda podělím :)

normálně balím do pravého celofánu, když to má být hezké, sáhnu po organze, mám tu nějaké hotové pytlíky (dají se údajně levně nechat poslat z Číny (Aliexpres), ale ráda beru i cca. 12 cm širokou stuhu a uvážu přes mýdlo mašli, nebo i metráž
organza.jpg

občas se mi kvůli stylu hodí vzít vzorovaný kartón, to pak skládám takovéto jednoduché obálky
karton.jpg

posledně si z Vídně děvčata přivezla dárečky, třpytivá mydélka, ta mydlářka umí nádherné krabičky (ale návod mi sice slíbila, nicméně zatím nedodala a já ji ještě neurgovala), stříhá si na ně balící papír na 10 a 13 cm velké čtverečky, každý díl je ze 4 takových čtverečků
krabičky.jpg

ale říkala, že balicí papír těžší mýdla neunese
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
"Pošetilí hlouposti říkají, rozumní je dělají." Marie von Ebner-Eschenbach
aglo

Příspěvekod aglo » úte 12. dub 2016, 15:42

Dakujem :c036:
Ja som sice taka hracicka,bavia ma prplacie robotky, len nechce sa mi travit viac casu skladanim krabiciek ako varenim mydla. Tiez balim do celofanu, mam rozne sacky aj so vzormi , ale ziada sa mi taka uhladenejsia "uprava". Asi to urobim tak, ze si naskladam obalky z farebneho kartonu.
Ame
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ame » úte 12. dub 2016, 15:48

ty špičky jsou jenom založené dovnitř a přes ten děrovaný ornament (nevím, jak se těmto ozdobným děrovačkám říká česky, znám je jako Stanzen) protahuju stužku
"Pošetilí hlouposti říkají, rozumní je dělají." Marie von Ebner-Eschenbach
aglo

Příspěvekod aglo » úte 12. dub 2016, 19:46

Ame píše:ty špičky jsou jenom založené dovnitř a přes ten děrovaný ornament (nevím, jak se těmto ozdobným děrovačkám říká česky, znám je jako Stanzen) protahuju stužku

Prosim, nemohla by si nafotit ako to skladas? Vyzera zaujimavo
aglo

Příspěvekod aglo » pon 25. dub 2016, 08:00

Este jeden dotazik- ako riesite " ovoniavanie" mydiel potencionalnymi zakaznickami ? Moje chcu najprv mydlo ovonat, resp. vyberaju hlavne podla vone. / co ma mrzi, ale nic s tym nenarobim/, potom podla vizaze a az potom ich zaujima- nezaujima zlozenie. Doteraz som jedno nechavala nezabalene na pricuchnutie. Ako to robite vy?
Helly

Příspěvekod Helly » pát 5. čer 2020, 06:20

Ahoj, no nevím jestli se to úplně hodí ale zkusila bych na zabalení mýdla toto. Není to sice moc dekorační ale chrání před vlhkem takže se mýdlo nenavlhne a nerozmočí se. Ono taky záleží jestli prodáváte dekorační mýdla nebo spotřební. Tak snad pomůže.

Zpět na “Obaly na domácí kosmetické výrobky”